Corporate

About Us

  About Us

Özcanlar Yapı, 1995 yılından bu yana üretken, nitelikli ve donanımlı çalışanlarıyla, kendini ispatlayan dünyaca tanınmış markaların ürünlerini en ileri teknolojilerle harmanlayarak ferah ve göz alıcı alanlarda sıra dışı yüzeyler tasarlamaktadır.

2007 yılından itibaren Emiray Solid markamız ile sektöre bu alanda ivme kazandıran tecrübeli aynı oranda dinamik ve yenilikçi bir anlayışla % 100 akrilik yüzeyleri müşterilerimizin değişen taleplerine cevap verebilmek adına sınırları zorlayan ve kaliteli tasarımlara dönüştürdük.

Emiray Stone olarak ise 2013 yılından beri sektörün yeni trendi granit ve quartz yüzeylerin modern çizgilerde işlenmesiyle sert yüzeylerin mahir ellerde nasıl narin dokunuşlarla dönüştürüldüğüne tüm kullanıcılarımız şahitlik etmektedir.

Tüm bu alanlarda farklı renk ve yüzey seçenekleri ile mutfak ve banyo tezgahları, bar ve karşılama bankoları, duvar kaplamaları ve özel tasarımları üreterek müşterilerimizi mutlu edecek alanlara son dokunuşları gerçekleştirmekten gurur duyuyoruz.